Daha Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti İçin Gar-mak Hav Alma Otomatik Süpürge Kullanıyoruz.

Malatya ROYAL Halı Yıkama
Gar-Mak Hav Alma Otomatik Süpürge Makinesi Kullanıyor

Malatya royal halı yıkama firması, MALATYA HALI YIKAMA sektöründe müşterilerimize en iyi halı yıkama hizmeti sunabilmek için Gar-mak hav alma otamatik süpürge makinası kullanıyoruz. Her geçen gün değişen ve gelişen halı yıkama ekipmanlarını takip ederek işletmemizi modern bir seviyeye taşımayı amaçlıyoruz. Halı yıkama işlemi sonrası halı yüzeyinde oluşan havların temizlenmesi gerekir. Bu işlem personel sıkıntısı yaşayan işletmeler için zor ve zahmetli bir süreç olduğundan dolayı hav alma makinaları tercih edilmektedir. Biz Royal halı yıkama firması olarak hav alma makinası ihtiyaçımızda detaylı bir piyasa araştırması yaptık. Gar-mak makine kullanan halı yıkamacı arkadaşların tavsiyesi üzerine Gar-mak makinanın Bursa’daki üretim fabrikasını gezme şansımız oldu. Gar-mak firmasının arge çalışlarına önem vermesi, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla en iyi makinaları üretmesi , rakiplerine nazaran extra birçok özelliği bulunan yeni nesil ekipmanlar üretmeleri ve Halı yıkama firmaları tarafından en çok tercih edilen firmalar içerisinde ilk sıralarda yer alan kurumsal bir firma olmasından dolayı tercihimizi Gar-mak makinedan yana kullandık.


Malatya ROYAL Halı Yıkama Gar-Mak Hav Alma Otomatik Süpürge Makinesi Kullanıyor.

Gar-mak firmasından ürünü aldıktan kısa bir süre sonra işletmemize sevk edildi ve kurulumu gerçekleştirildi. Makinayı kullanacak arkadaşa Gar-mak firması tarafından gerekli eğitimler verildi ve hav alma makinasını işletmemizde devreye almaya başladık.

Gar-Mak Hav alma otomatik süpürge makinasının avantajlarından da bahsetmek istiyorum. 1 yıldır bu makinayı aktif olarak kullanıyoruz. Bu makinayı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra neler değişti diye soracak olursanız. İlk önce firmamızın hizmet kalitesi kesinlikle arttı. Müşterilerimize daha kaliteli, kusursuz hizmet ulaştırınca çok iyi geri dönüşler aldık. Müşterilerimiz sunduğumuz hizmet kalitesinin farkına varınca eş dost akraba arkadaşlara tavsiyelerde bulunmaya başlayınca firmamızın Malatya’da müşteri portföyü her geçen gün hızlı bir şekilde artmaya başladı ve halende artmaktadır.

Garmak otomatik süpürge - hav alma makinası Satış sonrası destek - servis konusunda bahsetmek gerekirse bu konuda çok başarılı bir ekip mevcut. Herhangi bir sorunda kesintisiz direk firma iletişim kurabiliyoruz. Her sorumuzu en kısada sürede cevaplamaya çalışıyorlar İyiki Gar-mak makineyi tercih etmişiz diyorum. Buradan başta firma pazarlama depertmanın çalışan Emre AK olmak üzere Gar-mak makinenin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Sosyal Medyada bizi takip edin