Malatya El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama profesyonellik isteyen özel bir hizmet çeşididir. malatya royal halı yıkama tesislerinde el dokuma halılar cinsine göre gruplara ayrılarak tek tek yıkama yapılır. El dokuma yün halıların yıkanması bilgi, beceri, deneyim ve teknolojik alt yapı gerektirir. El dokuma halılarının kalitesini belirleyen unsurlar kullanılan iplikler, atılan düğüm sayısı, boyamada kullanılan boyanın cinsidir. Kök boyası veya kimyasal boyalarla boyanan halılar bilinçsiz bir şekilde yıkandığı takdirde, telafisi imkânsız renk değişimleri kaçınılmaz bir sorun olarak karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple özellikle el dokuma halılarınızı profesyonel halı yıkama firmaları dışında hiç kimseye emanet etmemeniz menfaatleriniz açısından oldukça önemlidir.

El Dokuma Halıları Nasıl Yıkanır?

El dokuma halı yıkama konusunda uzman olan firmamız, diğer halılara göre oldukça farklı yöntemlerle yıkanması gereken el dokuması halılarınızı profesyonel yöntemlerle yüksek kalite ve %100 temizlik garantisi ile yıkamaktadır. Diğer halılara göre oldukça kalın bir görünüme sahip olan el dokuması halılarınız, daha fazla kir ve toz barındırmaya müsait bir yapıdadır. Halı diplerinin silme yoluyla temizlemesi mümkün olmadığından dolayı, çok kolay bir şekilde bakteri ve mikrop üremesine uygun ortam oluşur. Özellikle emekleme evresinde olan küçük bebeklerin sağlığını tehdit eden mikroorganizmalardan arındırılması gerekir. Malatya halı yıkama yöntemleri ve ileri teknoloji ekipmanlar yardımı ile yıkanmaktadır.

Malatya El Dokuma Halı Yıkama

Malatya El dokuma halı yıkama ihtiyacı hissettiğinizde Royal halı yıkama firmamızı arayarak ücretsiz servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Malatya’nın tüm ilçelerine geniş bir servis ağı kurmuş olan firmamız adreslerinizden alınan halılarınızı, dilediğiniz gün teslim etmek kaydıyla yıkamaktadır. Halı yıkama fabrikamızda niteliklerine göre ayrılan halılar, toz alma işleminin ardından, en kaliteli şampuanlarla bol köpüklü bir şekilde yıkanarak temizlenmektedir. Yıkama sonrası özenli bir şekilde durulanan halılar, durulamanın hemen ardından, fabrikamızın kurutma bölümüne transfer edilmektedir.

Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama işlemlerinde kurutma faslından sonra halıların havlanması ihtimaline karşı tarama yapılarak son şekli verilmektedir. Evlerinizin nadide eşyaları arasında yer alan el dokuma halıları diğer halılara oranla çok daha büyük bütçelerle alınmaktadır. Bu sebeple halılarınızın zarar görerek atıl hale gelmemesi için, yıkama hizmetlerinde profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız haftanın 7 günü 24 saat hizmet taleplerinize hazırdır. Bize iletişim numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, uygun fiyat garantisiyle hizmet talep edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın
Şimdi Ara
Sosyal medyada bizi takip edin