Hizmetlerimiz Profesyonel Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri

Malatya Halı Yıkama Hizmetleri

Malatya’da en uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle yıkama hizmetleri veren firmamız, ileri teknoloji ürünü modern donanımları, uzman kadrosu ve ücretsiz servis avantajlarıyla birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir.

Halı Yıkama Hizmetleri

Malatya royal halı yıkama firmamız Malatya'da kaliteli halı yıkama hizmeti ulaştıran kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Firmamız sıradan halı yıkama işletmelerinden çok farklı prosedür kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. Tesisimizde bütün yıkama ürünleri otomatik makinalarda el değmeden hijyen koşulları çercevesinde hizmetlerini gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz şekilde sunmaktadır. Halı yıkama ve temizleme hizmetleri konusunda kaliteli halı yıkama ürünleri ile yıkamak çok önemlidir. Çünkü derinlemesine kirlerden arındırılmamış ve temizlenmemiş halının yıkandığı söylenemez. Firmamızın temel ilkelerinden biri olan otomatik halı yıkama makinalarına tabii tutularak temizlik konusunda derinlemesine hijyen sağlamaktayız.

Malatya genelinde Ücretsiz hizmet veren servislerimiz tarafından ev ve işyerlerinden alınan halılar, tamamen bu iş için geliştirilmiş yapıya sahip halı yıkama şampuanları ile derinlemesine yıkanarak %100 hijyen sağlanmaktadır.

En kısa sürede müşteri hizmet sunmayı amaçlayarak özel halı kurutma makineleri sayesinde nemden arındırılan halılar, en son aşamada hav alma makinelerinde taranmaktadır. Böylece sağlıklı ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir hale gelen halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşmaktadır.

Yorgan Yıkama Hizmetleri

Elde ve çamaşır makinelerinde yıkama olanağı bulunmayan tüm yorgan çeşitleri, özel niteliklere sahip makinelerimizde en ufak bir deformasyona uğramadan yıkanmaktadır.

Mikrop barındırmaya en uygun eşyalar arasında bulunan yorganlar, firmamız tarafından etkili temizlik maddeleri sayesinde temizlenmekte olup, uzun süreler temizlik ihtiyacı hissedilmeden kullanılabilmektedir.

Battaniye Yıkama Hizmetleri

Gün içerisinde sürekli kullanım sebebiyle en fazla kirlenen eşyalar arasında bulunan battaniyeler, elde veya çamaşır makinesinde yıkamaya uygun değildir.

Fabrikamızda, tüm battaniye çeşitlerini yıkamada özel olarak kullanılan yıkama, kurutma makinelerinde derinlemesine temizlik yapılarak kirlerden arındırılmaktadır.

Overlok Hizmetleri

Evlerin en önemli dekorasyon eşyası olan nadide halılar, uzun süre kullanım sebebiyle aşınmakta, görsel etkisini kaybetmektedir.

Firmamız tarafından ince işçilikle halı kenarlarına yapılan overlok sayesinde, ev ve işyerlerinin süsü olan halılarınız uzun süre özelliğini kaybetmeden kullanılmaktadır.

《ÖNCEKİ HAKKIMIZDA
SONRAKİ》 FİYATLARIMIZ
Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin