Malatya ROYAL Halı Yıkama İletişim

Malatya'nın En İyi Halı Yıkama Firmaları
İLETİŞİM Bize Ulaşın
malatya halı yıkama müşteri tmsilcisi
📞Bir Telefon Kadar Yakınız
 • Fabrika
  Hanımın çiftliği mevkii Battalgazi yolu Battalgazi / Malatya
 • Telefon
  0 (422) 311 20 44
 • GSM
  0530 274 22 49
 • E-posta
  malatyaroyal@gmail.com

 • Malatya halı yıkama

Halı Yıkama İletişim Telefon Numaraları

Malatya halı yıkama hizmetleri sektörünün öncü kuruluşları arasında bulunan firmamız, ileri teknoloji ürünü makineler, profesyonel yöntemler, uygun fiyat seçenekleriyle hizmet üretmektedir. Tüm hizmet çeşitlerinde %100 temizlik garantisiyle Malatya halkına hizmet veren şirketimiz, ev ve işyerlerine ücretsiz servis imkanı sunmaktadır.

Malatya halı yıkama telefonları araması yaparak internet üzerinden firmamıza ulaşabilir, halı, yorgan, battaniye, koltuk yıkama, overlok ihtiyaçlarınız için randevu talep edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya adreslerimiz, web sitemizden bilgi alarak 7 gün 24 saat hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Malatya halı yıkama numaraları kentin her ilçesinde birçok müşterimize anında hizmet avantajı sağlamaktadır. Müşteri temsilcimiz tarafından sisteme kaydedilen bilgileriniz doğrultusunda, ücretsiz servislerimiz en kısa sürede hizmetinizdedir.

En Çok Arananlar : Malatya halı yıkama , Malatya halı yıkama telefonları , Malatya halı yıkama adresleri , Malatya halı yıkama numaraları , malatya halı yıkama telefonu , Halı yıkama Malatya


Whatsapp online randevu
için tıklayınız
Malatya halı yıkama hizmetinde ne iyi ve hızlı hizmet sunabilmek için malatyada bir ilk olan whatsapp halı yıkama sipariş randevu sistemi kullanıyoruz.
Ayrıca Sipariş Hatlarımız:

0422 311 20 44
0530 274 22 49

Sosyal Medyada Paylaşın
《ÖNCEKİ KONU Fiyatlarımız
SONRAKİ KONU》 Blog
Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin