Malatya da Antibakteriyel Halı Yıkama Hizmeti

Evinizde Temizlik esintisinin ferahlığı hissedin.
Hizmetlerimiz Profesyonel Hizmetlerde Üstün Kalite

Malatya’da en uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle yıkama hizmetleri veren firmamız, ileri teknoloji ürünü modern donanımları, uzman kadrosu ve ücretsiz servis avantajlarıyla birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir.

Halı Yıkama: Ücretsiz hizmet veren servislerimiz tarafından ev ve işyerlerinden alınan halılar, tamamen bitkisel şampuanlarla derinlemesine yıkanarak %100 hijyen sağlanmaktadır.

Özel kurulama makinelerinde nemden arındırılarak bakteri oluşumu önlenen halılar, en son aşamada hav alma makinelerinde taranmaktadır. Böylece sağlıklı ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir hale gelen halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşmaktadır.

Yorgan Yıkama: Elde ve çamaşır makinelerinde yıkama olanağı bulunmayan tüm yorgan çeşitleri, özel niteliklere sahip makinelerimizde en ufak bir deformasyona uğramadan yıkanmaktadır.

Mikrop barındırmaya en uygun eşyalar arasında bulunan yorganlar, firmamız tarafından etkili temizlik maddeleri sayesinde tüm bakterilerden arındırılmakta, uzun süreler temizlik ihtiyacı hissedilmeden kullanılabilmektedir.

Battaniye Yıkama: Gün içerisinde sürekli kullanım sebebiyle en fazla kirlenen eşyalar arasında bulunan battaniyeler, elde veya çamaşır makinesinde yıkamaya uygun değildir.

Fabrikamızda, tüm battaniye çeşitlerini yıkamada özel olarak kullanılan yıkama, kurutma makinelerinde derinlemesine temizlik yapılarak kir ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Overlok: Evlerin en önemli dekorasyon eşyası olan nadide halılar, uzun süre kullanım sebebiyle aşınmakta, görsel etkisini kaybetmektedir.

Firmamız tarafından ince işçilikle halı kenarlarına yapılan overlok sayesinde, ev ve işyerlerinin süsü olan halılarınız uzun süre özelliğini kaybetmeden kullanılmaktadır.

《ÖNCEKİ HAKKIMIZDA
SONRAKİ》 FİYATLARIMIZ
Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin